Kategoriler
 
Markalar
 
Ürün Vitrini
İnsektisitler
İnsektisitler
SAFA-001
 
Ziyaretçiler
 10 Bugün
 361 Bu Hafta
 1.790 Bu Ay
 23.234 Bu Yıl
 23.234 Tümü
2 Çevrim içi
 
Bayer Yayınları
 
ISTATISTIK RAPOR

 
GOOGLE

 
Üye Paneli
 

Diğer İlaçlar

Diğer İlaçlar
Büyütmek için resime tıklayın
Stok Durumu: 1
Ürün Kodu: Syngenta-006
Üretici: SYNGENTA
Oy Ortalaması: Oylanmadı

Diğer ilaçlarımızın listesi aşağıdadır.

Özellikleri
Sequestrene 138 Fe 100 SG elma, şeftali ve antepfıstığı gibi meyve ağaçlarında ve narenciyede demir noksanlığını gideren etkili bir ilaçtır. Sequestrene 138 Fe 100 SG, kökler tarafından alınır.
Sequestrene 138 Fe 100 SG bitki büyümesini teşvik eder, demir noksanlığı belirtilerine meydan vermeksizin, yeşil aksama sağlıklı koyu yeşil renk temin eder. Neticede daha fazla tomurcuk ve çiçek oluşunu sağlayarak, yüksek verim ve kaliteli mahsul elde edilmesini sağlar. Sequestrene 138 Fe 100 SG´nin, bilhassa bitkilerce demirin yeterli miktarda alınamadığı alkali kalkerli topraklarda en iyi sonucu verdiği görülür.
Kullanma dozu, bitkilerdeki klorozun derecesine ve toprak tipine göre değişmektedir. Ağır topraklarda daha yüksek doz kullanımı gerekebilir. Hafif toprakta daha sık uygulama yapılmalıdır.

Kullanma Zamanı
İlacın en iyi uygulama zamanı, ilkbaharda ağaçların uyanmaya başladığı devredir. Meyve bahçeleri ve fidanlıklarda, erken ilkbaharda tomurcuk ve çiçekler açılmadan uygulanabilir. Sequestrene 138 Fe 100 SG´nin köklere kolayca ulaşabilmesini sağlamak için, köklerin bulunduğu bölgelerde kanal açılarak da uygulanabilir. Yoğun sulama yapılan yerlerde tavsiye edilen dozu 2´ye bölüp 1. uygulamayı vegetatif gelişmenin başında, 2. uygulamayı da meyve tutumundan hemen sonra yapmak önerilir.

Karışma Durumu
Sequestrene 138 Fe 100 SG, kuru ve sıvı gübreler ile karışım halinde kullanılabilir. Fakat bakır gibi ağır metal ihtiva eden ilaçlar ile karıştırılarak kullanılmaz.
 

Ürün ile ilgili belgeler

Sequestrene Etiket

Yorum Yaz
Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü            İyi

Doğrulama kodunu giriniz:

Diğer İlaçlar
Büyütmek için resime tıklayın