Kategoriler
 
Markalar
 
Ürün Vitrini
Armure
Armure
Armure
 
Ziyaretçiler
 198 Bugün
 198 Bu Hafta
 198 Bu Ay
 198 Bu Yıl
 198 Tümü
35 Çevrim içi
 
Bayer Yayınları
 
ISTATISTIK RAPOR

 
GOOGLE

 
Üye Paneli
 

Touchdown Premium

Touchdown Premium
Büyütmek için resime tıklayın
Stok Durumu: 1
Ürün Kodu: Touchdown Premium
Oy Ortalaması: Oylanmadı

Herbisit ( Yabancıot İlacı) Eriyebilir Sıvı (SL) Litrede 360 g Glyphosate-Asit

Touchdown Premium

Kullanım şekli
Touchdown Premium, sistemik etkili seçici olmayan çıkış sonrası (post-em) uygulanan bir yabancıot ilacıdır.

Touchdown Premium´un etkisi geniş olup dar ve geniş yapraklı tek ve çok yıllık yabancıotları kontrol eder. İlaç yabancıotların yaprakları tarafından alınıp büyüme noktalarına, köklere ve rizomlara taşınır. Dolayısıyla Touchdown Premium yabancıotların köküne kadar girer. Touchdown Premium, uygulandıktan  sonra hemen etkisini gösterir ve yabancıotların gelişmelerini dururur. Etki belirtisi olan yapraklardaki kızarmalar ilaçlamadan 4-6 gün sonra görülür. İlaçlama sırasında yabanıotların aktif gelişme içerisinde olmaları, daha yüksek etki alınmasını sağlar.

Touchdown Premium´un en doğru uygulama zamanı çok yıllık dar yapraklılara karşı yabancıotların çiçeklenme devrelerinden önce veya çiçeklenme başlangıcında, tek yıllık dar ve geniş yapraklılara karşı da yabancıotlar 5-6 cm boyda veya en az 2 yapraklı dönemde uygulanmalıdır. Uygulama çiğ kalktıktan sonra yapılmalıdır.

Touchdown Premium´un budamadan bir hafta önce veya sonra kullanılması tavsiye edilir. İlaçlamadan 3 saat sonra yağan yağmurdan etkilenmez.

Karışım Durumu
Touchdown Premium, diğer herbisitler ile karıştırılamaz. Residüel etkili herbisitler, Touchdown Premium´dan 7-14 gün önce veya sonra uygulanır. Touchdown Premium 3 yaşından küçük ağaçlarda kullanılmaz. İlaçlama sırasında ilacın sürüklenip diğer kültür bitkilerine taşınması önlenmelidir.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ürün ile ilgili belgeler

Touchdown Premium Etiket

Yorum Yaz
Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü            İyi

Doğrulama kodunu giriniz:

Touchdown Premium
Büyütmek için resime tıklayın