Kategoriler
 
Markalar
 
Ürün Vitrini
BAKIR -
BAKIR -
BAKIR -
 
Ziyaretçiler
 46 Bugün
 46 Bu Hafta
 46 Bu Ay
 46 Bu Yıl
 46 Tümü
4 Çevrim içi
 
Bayer Yayınları
 
ISTATISTIK RAPOR

 
GOOGLE

 
Üye Paneli
 

Gramoxone

Gramoxone
Büyütmek için resime tıklayın
Stok Durumu: 1
Ürün Kodu: Gramoxone
Oy Ortalaması: Oylanmadı

Herbisit (Yabancıot İlacı) Emülsiyon Konsantre (EC) Litrede 200 g Paraquat

Gramoxone

Genel Bilgi
Yabancıotların tüm yeşil aksamında hızlı etkili, kontak bir herbisittir. Bu nedenle doğrudan kültür bitkilerine uygulanmaz.

Kullanma Şekli
Gramoxone, sırt tulumbaları ve traktöre monte edilebilen pülverizatörlerle uygulanabilir.
Gramoxone, atomizörler ile kullanılmamalıdır. Bitkilerin kahverengi kabuk dokusu teşekkül etmiş kısımlarına etkili değildir. Ağaç veya çalı şeklinde gelişen ürünlerde; ilacın rüzgâr etkisi ile istenmeyen yerlere taşınarak zarar vermesini önlemek için, 1 atmosfer basınçla çalışabilen ve ilacı daha iri zerreler halinde püskürten polijet memeler kullanılmalıdır. Tee-Jet memelerde kullanılabilir. İlaç uygulamasına yabancıotlar 3-6 yapraklı olduğu zaman başlanmalı ve gerektikçe tekrar edilmelidir. İlaçlamalarda iyi bir kaplama yapılmasına ve yabancıotların ıslatılmasına özen gösterilmelidir. Gramoxone, en çok 40 kısım suya 1 kısım ilaç düşecek konsantrasyonda kullanılmalı, daha yüksek konsantrasyonlarda kullanılmamalıdır.

Karışabilirlik Durumu
Gramoxone; Alachlor, Atrazin, Dicamba, Diquat, Imazamethapyr, Linuron, Simazin, Metalochlor, Pendimethalin, Fluazifop-p-butyl, Glufosinate, Bromacil, Metribuzin terkipli herbisitler ile karışabilir.

Not
Yoncalıkta Gramoxone uygulaması için iyi bir kök gelişiminin olması gerekmektedir. Bu nedenle yoncalık tesisinden itibaren en az bir yıl beklenmeli ve uygulamalar biçimleri takip eden 3 gün içinde  yapılmalıdır.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ürün ile ilgili belgeler

Gramoxone Etiket

Yorum Yaz
Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü            İyi

Doğrulama kodunu giriniz:

Gramoxone
Büyütmek için resime tıklayın