Kategoriler
 
Markalar
 
Ürün Vitrini
SÜPER EKİN GÜBRESİ
SÜPER EKİN GÜBRESİ
SÜPER EKİN GÜBRESİ
 
Ziyaretçiler
 191 Bugün
 823 Bu Hafta
 4.224 Bu Ay
 12.132 Bu Yıl
 17.652 Tümü
1 Çevrim içi
 
Bayer Yayınları
 
ISTATISTIK RAPOR

 
GOOGLE

 
Üye Paneli
 

Fusilade Forte

Fusilade Forte
Büyütmek için resime tıklayın
Stok Durumu: 1
Ürün Kodu: Fusilade Forte
Oy Ortalaması: Oylanmadı

Herbisit (Yabancıot ilacı) Emülsiyon Konsantre (EC) Litrede 150 g Fluazifop-P-Butyl

Fusilade Forte
İlaç ile ilgili bilgiler 

Kullanım Şekli
Fusilade Forte, geniş yapraklı kültür bitkilerinde sorun olan gramineae familyasındaki tek ve çok yıllık yabancıotlara karşı, çıkıştan sonra (post-em) kullanılan sistemik etkili, selektif bir yabancıot ilacıdır. Fusilade Forte, ilaçlama ile hasat arasındaki süre göz önüne alınarak, geniş yapraklı kültür bitkilerinin gelişmelerinin her döneminde kullanılabilir. İlaçlama sırasında yabancıotların aktif gelişme içerisinde olmaları daha iyi etki alınmasını sağlar. Daha önceden kültürel işlemlerle, çok yıllık yabancıotların rizomları parçalanmışsa bu durum mücadeleden daha iyi sonuç alınmasını sağlar. İlaçlamada, iyi bir kaplama için (ilacın, bitki ve otun derinliklerine de ulaşması için) uygun basınç ve küçük damlacıklar gereklidir. Bunun için ilaçlama uygun basınçta (3 atmosfer) yapılır. İlaçlama için yelpaze memeler en uygundur.
Fusilade Forte, her türlü ilaçlama aleti ile uygulanabilir. Yer aletleriyle dekara 20-40 l su kullanılır. İlaçlamadan bir saat sonra yağan yağmurdan etkilenmez.

Karışabilirlik Durumu
Fusilade Forte, tavsiye olunan dozlarda Karate Zeon ve Bravo ile karışabilir.
Büyük miktarlarda karışım yapmadan önce, ön karışım yapılması tavsiye olunur. Bazı kültür bitkileri için yapılan özel tavsiyeler dışında, geniş yapraklı yabancıotlara etkili diğer herbisitlerle karıştırılarak kullanılmasından kaçınılmalıdır. Bu tip ilaçlar Fusilade Forte tatbikatından 7 gün sonra kullanılmalıdır.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ürün ile ilgili belgeler

Fusilade Forte Etiket

Yorum Yaz
Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü            İyi

Doğrulama kodunu giriniz:

Fusilade Forte
Büyütmek için resime tıklayın