Kategoriler
 
Markalar
 
Ürün Vitrini
 
Ziyaretçiler
 55 Bugün
 219 Bu Hafta
 5.423 Bu Ay
 5.423 Bu Yıl
 7.964 Tümü
1 Çevrim içi
 
Bayer Yayınları
 
ISTATISTIK RAPOR

 
GOOGLE

 
Üye Paneli
 

Bitki Koruma

Bitki Koruma
 

Bitki Koruma iş alanındaki faaliyetlerimizi, üstün performanslı ürünlerden oluşan, geniş kapsamlı ve iyi dengelenmiş bir ürün portföyünü temel alarak sürdürebiliriz. Üstün yenilikçilik anlayışımıza bağlı olarak geliştirdiğimiz ürünlerden oluşan Bitki Koruma portföyümüz ile, geniş çaplı pazar ihtiyaçlarının tümüne çözüm üretmeye devam edeceğiz.

Bitki Koruma faaliyetlerimiz dört alan üzerine odaklanmaktadır: Herbisitler, İnsektisitler, Fungisitler ve Tohum İlaçlama.

İnsektisitler
İnsektisitlerde süregelen dünya çapında pazar liderliği

Yenilikçilik anlayışındaki üstünlüğümüz ve insektisit alanındaki uzun geçmişimiz, küresel insektisit pazarındaki liderlik konumumuzun temel taşıdır. İnsektisitlerdeki başarımız, bu alandaki zengin deneyim ve süregelen yenilikçilik anlayışımızdan kaynaklanmaktadır. Bayer CropScience, geniş ve derinlemesine kapsamlı, ihtiyaçlara göre üretilmiş çözümleriyle yıllardan beri harika bir ürün portföyü birikimine sahip olmuştur. Bu güçlü ürünlerin yaşam döngüsü yönetimi, yerel ihtiyaçların herbirine ayrı ayrı cevap verebilecek yenilikçi formülasyon ve çözümler üzerine odaklanmıştır.

Fungisitler
Stratejik fungisit pazarlarında başarılı

Fungisit iş alanımız; hububatlar, endüstriyel ürünler ve özellikle üzüm, sebze ve patateste etkili olan bazı grup hastalık etmenleri olmak üzere üç stratejik segment üzerine odaklanmıştır. Fungisitler,mantari hastalıkların neden olduğu zorlukları yenmek için değişik formlardan meydana gelir. Tohum ve ürünleri korumak ve entegre zararlı yönetimi çerçevesinde ilk bulaşmayı durdurmak için kullanılırlar. Fungisit portföyümüz, önemli ürünlerin tümünde mantari hastalıkları kontrol edebilen, çok çeşitli aktif maddeler içermektedir.

Herbisitler
Herbisitlerde yenilikçilik ve uzmanlık

Bayer CropScience küresel herbisit pazarında güçlü bir konuma sahiptir ve seçkin herbisitleri ile başlıca hububat, mısır, şeker pancarı ve çeltik pazarlarında liderdir. Herbisitlerde Avrupa ve Kuzey Amerika bizim için büyük bir önem taşımaktadır.

Tohum İlaçlama
Tohum ilaçlamada tek başına 1 numara

Tohum İlaçlama en yeterli ve çevreye en iyi uyum sağlayan bitki koruma tekniklerinden biridir. Bayer CropScience'ın Tohum İlaçlamadaki liderlik konumu, iyi dengelenmiş geniş kapsamlı ürün portföyü ve uygulama teknolojisindeki üstünlüğünden kaynaklanmaktadır.